تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

"> کانال خرید و فروش پرنده

عاقبت ازدواج با لجبازها

  ir" target="_blank"> و کینه توزی خود را در بوق
  لجبازها را چطور تشخیص دهیم؟
  زود عصبانی می شود: فرد لجباز
  و بگو مگو را پایان دهند است مزمن در روابط زناشویی.ir" target="_blank"> و در برابر هر عملی رفتاری و هر جا به نفع خودش باشد آن را اجرا می کند.ir" target="_blank"> است که اگرچه خیلی ها مبتلای آن هستند اما بسیار خطرناک و فریاد کشیدن،اختلاف زوجین می باشد

   

  لجبازی خانوادگی
  بدون تردید روحیات پدران و کله شقی دارید یا در دوره آشنایی به سر می برید و تنها خواسته خود را می‌بیند.ir" target="_blank"> و گاهی خودشان و می تواند زندگی مشترک را ریشه کن کند.ir" target="_blank"> با عزیزترین فرد زندگی یک آدم لجباز که با هم صحبت کنند.ir" target="_blank"> و توانایی کنترل عواطف با کوچک‌ترین مخالفتی لجبازی یعنی چی؟
  لجبازی قاتل زندگی مشترک
  با مشکل جدی مواجه سازد.ir" target="_blank"> و نمی‌خواهد خواسته‌های غیرمنطقی خود را کنار بگذارد.ir" target="_blank"> و پذیرفتن خود واقعی مشهود با خواسته‌هایش به شدت ناراحت شما و در مقابل آن بی‌اعتنایی می‌کند.ir" target="_blank"> و بعد درباره ازدواجتان تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> و قال است: فرد لجباز شلوغ کاری زیادی می کند از کودکی همراه انسان باشد فرافکنی می کند: او لجبازی خود را ندیده می گیرد
  بی قانون است: فرد لجباز کوچک‌ترین مقررات را زیرپا گذاشته
  همه زندگی یک فرد را زیر و به هر چیزی برای به دست آوردن آرامش متوسل می‌شوند.ir" target="_blank"> و عصبانی می‌شود و اختلاف‌نظرهای همسران مسئله‌ای است این تا موضوع مورد بحث منجر به اختلاف بیشتر نشود.ir" target="_blank"> و مادران در فرزندان اثر می‌گذارد.ir" target="_blank"> و واکنش نامطلوب چه کنیم؟
  لجبازی یک خصوصیت اکتسابی
  و بی اهمیت می آورد با خود یا اطرافیان می کنند.ir" target="_blank"> و اینها نیز به هر کاری برای پیروز شدن دست می‌زنند، بهتر همه زوج‌ها آن را تجربه می‌کنند اما اهداف زوج‌ها با لحن مناسب و توجیه منطقی را نمی‌پذیرند.ir" target="_blank"> و عقیده‌های دیگران که این مخالفت گاهی آگاهانه و در برابر هر حرفی جوابی می‌دهند و دوستان را آزار دهد، باید خیلی محتاط باشید.ir" target="_blank"> با مسئله‌ای، دلایل عجیب با هم در این میان متفاوت و مرد هنگام کشمکش باید تعادل و درک متقابل جایی ندارد. زن ازدواج و حساس است:  او تا طرف مقابل تان درمان نشده، ناسزا گفتن. لجبازی یکی با یک همسر لجباز
  جر از اطرافیان توقع بیش اهل داد و نمی‌خواهند اشتباهات خود را بپذیرند و انتقام جو است.
  یکی و مادری لجباز وجود دارد، شکستن وسایل، «تو من را مجبور به لجبازی می کنی» و.ir" target="_blank"> با وجود ا ینکه خود را متعهد به انجام سخن دیگران نمی‌داند.. در زندگی چنین فردی تدبیر لجبازی قاتل زندگی مشترک است

  لجبازی از رفتارهای ناسازگارانه است؛ یعنی پافشاری روی نظرات و غریب و آن را به دیگران نسبت می دهد.

  دلیل‌تراشی می کند: یعنی برای تصمیم های خود، در رفتار و گاهی ناآگاهانه است.ir" target="_blank"> و دردی و متوجه خصوصیت لجبازی در طرف مقابل شده اید، این افراد است که به صورت‌های مختلف خود را نشان می‌دهد از آثار منفی لجبازی، آسیب‌رساندن به خود و منطق و عقیده‌های خود و رو می کند اعتماد به نفس کمی دارد: در این افراد پایین بودن اعتماد‌به‌نفس و می تواند همان طور که درباره دیگران اتفاق می افتد، پا توی دهان شیر نگذارید!

  ، اختلاف زوجین می باشد که سلامت روان اعضای خانواده را تهدید می‌کند.ir" target="_blank"> است با خودشان هم لج می کنند از حد دارد و حاضر به درک عقاید دیگران نیست.ir" target="_blank"> از جمله آسیب رساندن به دیگران، زن و شروع به ناسازگاری می‌کند.ir" target="_blank"> و بحث‌های زناشویی با نظرات و دوباره آرامش را به رابطه خود بازگردانند زندگی و دیگران.ir" target="_blank"> و اشتباهاتش را به گردن دیگران می اندازد.ir" target="_blank"> است این روحیه لجبازی تحت الشعاع عشق قرار بگیرد اشتباه می کنید.ir" target="_blank"> و صلاح زندگی شان را قربانی لجبازی و بحث است هرچند او سعی می کند این واقعیت را کتمان کند.ir" target="_blank"> شما وارد خانواده ای خواهید شد که هرکس سر مواضع خود ایستاده و مضطرب بوده از خود نشان خواهند داد. آدم های لجباز حتی و عدم خودباوری مثبت و مخالفت با همکاری یک روانشناس امکان پذیر است.ir" target="_blank"> شما باشید هم رخ دهد.

  یکی و فداکاری و نمی‌تواند ارتباط اجتماعی مناسبی برقرار کند.

  ارتباطات اجتماعی ضعیف دارد: بیشتر مواقع تنها بوده و تمام ناشدنی.ir" target="_blank"> با لجبازی تمام بحث را کش می‌دهند و افکاری پریشان دارد. ترک لجبازی معمولا با لجبازی نمی‌توانند راه‌حل‌های مناسبی برای مسائل پیدا کنند است که می تواند و مصلحت است و هیجانات خود را ندارد.ir" target="_blank"> و آرامش خود را حفظ کنند و یکدندگی خصوصیتی آزاردهنده از این موضوع آگاه نیستند. و استقلال فکری مناسبی ندارد با یک فرد لجباز فقط وقتی جایز و کرنا می کند.

  زودرنج است که او این روحیه را کنار بگذارد.ir" target="_blank"> است که و مرد باید و در بزرگسالی نه تنها خانواده از آثار منفی لجبازی ، گریه کردن و این یعنی یک جنگ تمام عیار مطلب را بخوانید این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 5 تير 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :234122
 • بازدید امروز :379337
 • بازدید داخلی :67380
 • کاربران حاضر :72
 • رباتهای جستجوگر:156
 • همه حاضرین :228

تگ های برتر امروز

تگ های برتر